Práce pro společnost OTTO

Přestože jsme primárně známí jako mezinárodní pracovní agentura, náš balíček služeb nabízí mnohem víc. V posledních několika letech jsme výrazně pokročili v oblastech, na které se specializujeme: služby přímo na místě, vysílání pracovníků a zajištění z vnějších zdrojů (outsourcing) na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.

Služby společnosti OTTO přímo na místě

Společnost OTTO poskytuje služby přímo v lokalitách našich klientů. Jedná se o tzv. služby přímo na místě. Můžeme tak zůstat v blízkosti klienta a plánovat dopředu a provádět v jednotlivých případech potřebné změny.

Pracovní stáže a vysílání pracovníků

Máme rozsáhlou zkušenost s vysíláním flexibilních a motivovaných pracovníků. Kromě toho máme rozsáhlé odborné znalosti, pokud jde o specializaci v různých oblastech.

Outsourcing

Vykonáváme obchodní činnosti, které různé firmy a organizace zajišťují z vnějších zdrojů. V takovém případě pak neseme odpovědnost za realizaci.

Nábor a výběr

Vysíláme pracovníky z jedné země nebo regionu do jiné země nebo regionu.

Postup práce

Abychom dokázali najít pracovníky, kteří vyhovují pracovním potřebám našeho klienta, procházíme společně několika kroky.

Osvědčení

Naše úsilí dosahovat té nejvyšší kvality podporuje i členství v celé řadě odborných organizací a velký počet získaných osvědčení.