Sektory

Od svého založení v roce 2000 se společnost OTTO Work Force stala přední zprostředkovatelnou práce na evropském trhu. Každý den tisíce pracovníků společnosti OTTO Work Force pracují v maloobchodě, logistice, výrobním sektoru, potravinářství a zahradnictví.

Maloobchod
Společnost OTTO se specializuje na maloobchodní sektor. Naplňujeme poptávku po agenturních pracovnících a jiných externistech v logistických centrech různých řetězců supermarketů, módních řetězců a dalších prodejen známých značek. Nejčastěji vyskladňují zboží, ale nabízíme práci i řidičům vysokozdvižných/doplňovacích vozíků, manipulačním pracovníkům, baličům a skladníkům.

Logistika
Velký počet našich zaměstnanců lze najít v logistickém sektoru, v různých distribučních centrech a skladech. Každý den tisíce pracovníků společnosti OTTO Work Force vyskladňují zboží, jezdí s vysokozdvižným vozíkem, pracují jako vychystávači zboží s hlasově ovládaným terminálem, řídí doplňovací vozíky, pracují jako vedoucí linky, mistři a pracovníci v distribuci.

Výrobní sektor
Každý den tisíce pracovníků společnosti OTTO Work Force pracují v různých procesech jako pracovníci ve výrobě. Vysíláme výrobní a montážní pracovníky do automobilového průmyslu, kovoprůmyslu a dalších průmyslových odvětví.

Potravinářský průmysl
Prostřednictvím společnosti OTTO Work Force mnoho (výrobních) pracovníků pracuje v masném průmyslu, pekárnách a cukrárnách, v provozovnách zpracovávajících zeleninu a ryby.

Zahradnictví
Zahradnictví prošlo v posledních letech mimořádným rozvojem. Řada procesů již není čistě zemědělská, ale mají spíše logistickou povahu. Běžné výrobní procesy dnes nenalézáme jen v průmyslu, ale často se s nimi setkáváme i v zahradnictví. Každý den v tomto sektoru působí v různých procesech stovky pracovníků společnosti OTTO Work Force. Naši zaměstnanci například pracují v květinářství, ovocnářských firmách a u pěstitelů rostlin.

Více informací?
Chcete získat více informací o pracovních příležitostech, které vám společnost OTTO Work Force může nabídnout? Nebo hledáte kvalifikovanou pracovní sílu? Prosím kontaktujte nás.