Proč společnost OTTO?

Od svého založení v roce 2000 společnost OTTO Work Force zaznamenala obdivuhodný růst a stala se největší mezinárodní pracovní agenturou v Evropě. Pomáhá zaměstnancům v jedné zemi najít dočasnou práci v jiné zemi. Kromě toho naše společnost nabízí velký počet pracovních příležitostí v jejich domovských zemích. Prostřednictvím naší společnosti je zaměstnáno více než 15 000 agenturních pracovníků nebo jiných externistů, zejména v Nizozemsku, Německu a Polsku. V západní a střední Evropě máme celkem 50 poboček. OTTO Work Force je soukromou společností.

Hlavní hodnoty

Naše společnost má 7 hlavních hodnot, které v angličtině dohromady tvoří slovo RESPECT (tj. RESPEKT)

Práce a život v Nizozemsku

V Nizozemsku vysíláme každý den do práce cca 5 000 agenturních pracovníků. Většina našich zaměstnanců původně pochází z jiných zemí a (dočasně) pracuje v Nizozemsku.

Práce a život v Německu

Německé ekonomice se daří, a proto tam existuje výrazná poptávka po agenturních pracovnících a dalších externistech z Německa i jiných zemí.

Práce a život v Polsku

Polská ekonomika vzkvétá a vzniká tam mnoho nových pracovních míst v průmyslu, logistice i maloobchodě. Právě na tato odvětví se zaměřujeme. Kromě toho nabízíme práci i v dalších zemích.

Sektory

Každý den tisíce pracovníků společnosti OTTO Work Force pracují v logistice, výrobním sektoru, potravinářství a zemědělském sektoru.

Akademie společnosti OTTO

Chtěli bychom především investovat do toho, abyste získali další schopnosti a dovednosti. Další vzdělávání, kurz nebo školení by vám mohly případně nabídnout příležitost začít v krátkém čase budovat zajímavou kariéru.