Práce a život v Nizozemsku

5.393

Přispěvatelé v Nizozemsku

Nabízíme svým zaměstnancům služby té nejvyšší kvality. Svoji mzdu dostanete včas a za mimořádné směny dostanete odpovídajícím způsobem zaplaceno. A k tomu se vám budeme osobně věnovat. Ve společnosti OTTO Work Force se k lidem chováme tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám. S respektem! Naši zaměstnanci jsou naším kapitálem a o ten se velice dobře staráme. Naše úsilí dosahovat té nejvyšší kvality dokládá i členství v nizozemském sdružení soukromých pracovních agentur ABU a certifikace NEN 4400-1 a VCU.

Práce v Nizozemsku
V Nizozemsku pracuje pro společnost OTTO Work Force cca 5 000 agenturních pracovníků denně. Většina našich zaměstnanců je původně z jiných zemí a je (dočasně) zaměstnána v Nizozemsku. Nesčetné příležitosti, které vám společnost OTTO Work Force jako zaměstnanci v Evropě nabízí, mohou znamenat, že budete pracovat v jiné zemi. V takovém případě se spoléháte na to, že vše bude správně zajištěno. Společnost OTTO Work Force je v tomto ohledu zcela poctivá a transparentní. To znamená, že ať už chcete v Evropě pracovat kdekoliv, my se o vaši kariéru postaráme.

Doprava
Vybrat si práci v zahraničí není vždy právě nejjednodušší. Jak se například dostanete na místo určení? Na vaši žádost může společnost OTTO Work Force zajistit dopravu autobusem do Nizozemska. Máte vlastní auto nebo chcete do Nizozemska raději cestovat letadlem? Žádný problém, rozhodnutí je zcela na vás.

Ubytování
Rozhodli jste se pracovat v zahraničí? Většinou můžete u nového zaměstnavatele nastoupit během pár týdnů. Chystáte se pracovat v zahraničí a ještě nemáte ubytování? Nemusíte si dělat starosti. Chápeme, že najít v cizí zemi narychlo ubytování může být komplikované. Pokud si to budete přát, můžete bydlet v některém z mnoha „ubytovacích zařízení“, která mohou zaměstnanci společnosti OTTO Work Force na krátkou i delší dobu využívat. Může se jednat o rekreační parky, hotely nebo činžovní domy. O ubytování se jménem společnosti OTTO Work Force stará společnost Labour Housing. Veškerá ubytovací zařízení společnosti Labour Housing mají osvědčení ABU Certified Flex Home. Společnost OTTO Work Force i Labour Housing poskytují vhodné ubytování na neziskovém základě.

Odborná příprava
Nová země, nová kultura, nové pracovní místo. Jako zaměstnanec společnosti OTTO Work Force se musíte v krátké době vypořádat s mnoha změnami. Ve společnosti OTTO Work Force přikládáme velký význam odborné přípravě na pracovišti i na společenské úrovni. Vašimi kontaktními osobami jsou naši manažeři pro jednotlivé zákazníky (tzv. account manažer) a manažeři pro jednotlivé lokality, kteří vám pomůžou vyřešit veškeré dotazy týkající se práce i ubytování.

Zdravotní péče
Zdravotní pojištění je v Nizozemsku povinné. To může občas být poněkud matoucí, protože zdravotní pojištění není bezplatné. Pracujete-li pro společnost OTTO Work Force v Nizozemsku, musíte předložit platný doklad o zdravotním pojištění. Nemáte zdravotní pojištění ve své zemi původu ani v Nizozemsku? Můžeme pro vás zařídit vše potřebné. Společnost OTTO Work Force spolupracuje s velkým poskytovatelem zdravotní péče a může vám nabídnout atraktivní zdravotní pojištění; společnost OTTO tak samozřejmě činí na neziskovém základě.

Více informací?
Chtěli byste získat další informace o životě a práci v zahraničí? Nebo hledáte zajímavou práci? Kontaktujte nás prosím