Poslání a Vize

Poslání
Společnost OTTO Work Force věří v jediný evropský pracovní trh bez hranic. Jako lídr na trhu služeb mezinárodního zprostředkování pracovníků neustále hledáme nové nápady, abychom mohli optimálním způsobem uspokojit zájmy svých klientů a zaměstnanců, pokud jde o flexibilní práci. Ve společnosti OTTO Work Force vždy podnikáme srdcem a vždy děláme něco navíc.

Vize
Díky posílení postavení v Polsku, Německu a Nizozemsku můžeme dále optimalizovat naše koncepty v souladu s potřebami klientů. Zároveň můžeme díky zaměření na RESPEKT jako nejdůležitější hlavní hodnotu lidí i firmy zlepšit situaci osob migrujících za prací.

Strategie

Strategie

Naší strategií pro období 2015-2017 je „zaměření na růst“. V následujících několika letech bychom chtěli dále růst, k čemuž nám pomůže ještě výraznější zaměření. Nedovolíme, aby něco rozptýlilo naši pozornost, zaměříme se na to, v čem jsme dobří, a budeme se v tom dále zlepšovat.

Naši klienti si zaslouží nejlepší služby. Proto není důvod vyplňovat žádost o zaměstnání zprostředkované společností OTTO, pokud jste prostě jen dobří. Vybíráme pouze ty nejlepší. Jen ti nejlepší mohou skutečně uspět.

Talentovaní a úspěšní profesionálové vědí, co by se mělo stát a co by mělo být uděláno. Mají vše pod kontrolou. Naši profesionálové jsou tudíž pro naši strategii zásadní.

Strategie společnosti OTTO jako celku může uspět pouze, pokud se tím každý bude v praxi skutečně řídit. Ti nejlepší pracovníci jsou disciplinovaní, soustředí se na svěřený úkol a mají vše pod kontrolou.

To je zásadní. A my se nikdy nespokojíme s ničím horším. RESPEKT tudíž je a zůstane ústředním bodem našeho působení.